Vucut Bakımı

Vucut keseleme tekniği ile gerek vücut gerekse duyusal olarak iyi hissetme olanağını elde ederken, işlem kan dolaşımını canlandırır ve toksinlerden arınmanızı sağlar. Cildi besleyici Keyifli Kese veya Enerji Depolama Kese çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca vücudunuzu rahatlatacak masaj uygulanır.

Uzmanı Olduğumuz Masaj Çeşitleri

 • Çikolata Masajı

  Çikolata Masajı (45 Dakika)

  Çikolata terapisi, duyguları düzenleyici etkisiyle günlük yaşamın stresinden arınmanızı sağlar, yatıştırıcı etkisi cildinize nüfus ederek mutluluk hissi verir.

 • Bal Masajı

  Bal Masajı (45 Dakika)

  Bal masajı bilinen en eski masaj terapilerinden biridir. Bal masajını hem sağlık hem de güzellik amaçlı bir uygulama olarak tanımlamalıyız.

 • Anti Selülit Masajı

  Anti Selülit Masajı (45 Dakika)

  Selülit sorununun çözümü bu masajda saklı. Sevdiklerinize yapacağınız masaj jestleri ile onları ne kadar önemsediğinizi gösterin.

 • Yosun Vucut Maskesi

  Yosun Vucut Maskesi (45 Dakika)

  Eğer cildinizde kullandığınız kozmetik ürünlerin içerdiği kimyasallardan şikayetçiyseniz yosun maskesini deneyebilirsiniz. Yüksek mineral içeriğiyle cildi besleyen, yumuşatan ve kırışıklıkların oluşumunu geciktiren yosun maskesi doğal cilt bakımı arayanlar için iyi bir alternatif olabilir.

 • Yosunlu Kil Masajı

  Yosunlu Kil Masajı (15 Dakika)

  Kil ve yosun özleri ile zenginleştirilmiş ürün; mineral, protein, vitamin, yağ ve antioksidan içeriğiyle doğal peeling etkisi yaparak cildin aydınlanmış, pürüzsüz ve ışıltılı görünmesini sağlar.