Awesome Image

Türk kültüründe çok önemli bir yeri olan hamam, sağlığımıza etkileri ile çok faydalıdır. Hamamda, sıcak hava ve buharın etkisi ile vücudunuzda gözenekleri dolduran tüm kirler yumuşar. Yapılan kese ile tüm gözenekler açılır. Böylece hem cildiniz ölü deriden arınır hem de daha fazla oksijen alır. Hamam, kas gerginliklerini ve ağrılarını giderir, kısıtlı eklemleri açar, lenf sistemi temizliğini ve kan dolaşımını artırır. Astım yada alerjik durumlardan dolayı oluşan sinüs tıkanıklıklarını azaltır, cildin genç ve taze kalmasını sağlar.

Uzmanı Olduğumuz Masaj Çeşitleri

 • Kese Köpük Masajı

  Kese Köpük Masajı (30 Dakika)

  Kese yaptırmanın vücuda pek çok faydası bulunmaktadır. Ciltteki ölü tabakayı soyan kese, cildin oksijen almasını ve canlılık kazanmasını sağlar. Yağ yakılmasına da katkı sağlayan kese, kan dolaşımını hızlandırarak cilde tazelik katar. Düzenli kese yaptırmak, selülit oluşumunu da engellemektedir.

 • Kahve Peeling

  Kahve Peeling (30 Dakika)

  Detoks yapan ve enerji veren kahve masajı hem selülit ile savaşıyor, hem de muhteşem bir vücut peeling'i görevi görerek yaza pürüzsüz girmenizi sağlıyor.

 • Tuz Peeling

  Tuz Peeling - Scrub (30 Dakika)

  İçerisindeki 84 mineral ile Güzellik ve Sağlık kaynağı olan Tuz Peeling i mutlaka deneyin... Dupduru ve parlak bir cilde kavuşmanın, bütün günün yorgunluğundan arınıp zinde ve sağlıklı hissetmenin, ayrıca negatif enerjiyi ve stresi bir kenara atmanın yolunun tuzdan geçtiğini biliyor muydunuz?