Sauna

Hayatınızın en mutlu günü adım adım yaklaşırken heyecanınıza neşeli bir mola vermek ve dostlarınızla düğün öncesi stresinizi atmak için sizleri Mary Spa Center’da geleneksel gelin hamamına davet ediyoruz.

Siz ve misafirleriniz için özel olarak hazırlanmış gelin hamamı setinde kese, peştamal, sabun ve havlularla sizleri ağırlıyoruz. Konsepti sizin isteğinize göre şekillendirip minderler, misafirleriniz için hediyelikler, fasıl grubu ve dansöz ile de gelin hamamı eğlencenizi renklendirip şefimizin size özel olarak hazırlayacağı gelin hamamı menüsünde yiyecek içecek seçenekleriyle kendinizi sultanlar gibi hissedebilirsiniz.

Gelin adayımız hoş bir ritüel eşliğinde hamamda yıkandıktan sonra misafirlerden isteyenler kese, köpük ve masajla yorgunluk atabilirler. Ayrıca misafirleriniz Mary Spa’da bulunan sauna ve kapalı havuzumuzdan faydalanabilirler. Düğün öncesi akraba ve arkadaşlarınızla gelin hamamı eğlencesi sizi evliliğe giden ilk adımda hoş anılarla en mutlu gününüze hazırlayacak.

Gelin Hamamı Programları

  • Çikolata Masajı

    Gelin hamamı - Max: 20 kişi (3 Saat)

    Tüm Davetlilere geleneksel, geline ise kese ve köpük uygulaması, geline erguvan özlü nemlendirici vücut kil maskesi, dilerseniz soğukluk bölümünde kına partisi.